امروز: سه شنبه 26 تیر 1397
چت با بازدیدکنندگان وبلاگ از طریق یاهو مسنجر از جمله کارهای رایج توسط وبلاگنویسان است که حتی بسیاری از سایتهای حرفه ای هم با عنوان پشتیبانی آنلاین به آن مبادرت می ورزند و دلیل آن هم استفاده ی بسیار راحت و نمایش خودکار وضعیت نویسنده یا مدیر است. قبلا ابزاری با یک سری آیکن های از پیش تعریف شده ارایه می شد که کابر می بایست از میان تعداد معدودی آیکن یکی را انتخاب می نمود. گرچه ما سعی کرده بودیم تنوع آیکن ها را زیاد کنیم اما باز هم این چیزی نبود که صد در صد کاربران را راضی نگاه دارد. بنابراین ابزار کنونی طراحی گردید که به وسیله ی آن شما می توانید دو عکس متفاوت شخصی را به عنوان تصویر پیشفرض در هنگام آنلاین یا آفلاین بودنتان در یاهو به نمایش در آورد. شما با کمی ابتکار و استفاده از برنامه های گرافیکی آیکن هایی کاملا شخصی و مبتکرانه برای نمایش وضعیت یاهوی خود در وبلاگتان ایجاد کنید.
برای استفاده از این امکان ابتدا دو تصویر متفاوت (یکی برای نشان دادن وضعیت آنلاین و دیگری آفلاین) مهیا نموده و آنها را بر روی یک فضای اینترنتی آپلود کنید ، بعد آدرس های دسترسی با لینک مستقیم به آنها را به دست آورید سپس به ترتیب موارد خواسته شده را در فرم زیر وارد نموده و بر روی دکمه ی دریافت کد کلیک کنید ، در پایان کدی را که به شما داده می شود در مکانی مناسب مانند کدهای اختصاصی کاربر در بخش تنظیمات وبلاگ یا در قسمت مناسبی از تگ body  در قالب وبلاگ خود کپی نمایید

محمدجوادمافی   محمد جواد مافی
به طور مثال بنده ممکن است از تصاویر بالا برای این منظور استفاده کنم که تصویر شماره یک در حالت آنلاین و تصویر شماره دو در حالت آفلاین به نمایش درآیند.

قدم اول : آی دی یاهوی خود را وارد کنید
مثال: mjmafi2
@yahoo.com

قدم دوم : آدرس اینترنتی تصویری که نشانگر آنلاین بودن شماست را وارد کنید
مثال: http://blogers.ir/yahoo-status/online.jpg


قدم سوم : آدرس اینترنتی تصویری که نشانگر آفلاین بودن شماست را وارد کنید
مثال: http://blogers.ir/yahoo-status/offline.jpg


منوی اصلی
عناوین مطالب اخیر

دوستان