زمان کنونی: ۹۳-۵-۷، ۰۱:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

بازدیدفا تبدیل وبلاگ به سایت

ارسال پاسخ 
درج کد آیکن در نوار آدرس وبلاگ
نویسنده پیام
raminjoon2004
فعال دارای پست
**
اعتبار: 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
Question درج کد آیکن در نوار آدرس وبلاگ
سلام
برای اینکه خودم بتونم یه شکل خاصی رو داخل نوار ادرس وبلاگ قرار بدم باید چکار انجام بدم؟
منظورم طراحیشه و از اون مهم تر چطوری کد مربوطه که باید تو قسمت ویرایش قالب قرار بدم رو بدست بیارم؟
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۲۶ ۱۲:۵۱ عصر، توسط raminjoon2004.)
۸۹-۷-۲۶ ۱۲:۴۵ عصر آفلاین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
admin
مدیر کل
اعتبار: 122
سپاس شده 1534 بار در 240 ارسال
ارسال: #2
RE: درج کد آیکن در نوار آدرس وبلاگ
شما بهتر است ابتدا تصویر خود را با برنامه ای همچون فتوشاپ در اندازه ی 16 در 16 (پیکسل) طراحی کنید
و سپس توسط برنامه ی دیگری همچون pic2ico آنرا به فرمت ico تبدیل کنید و فایل بدست آمده را روی یک هاست آپلود کنید. بعد از آن آدرس اینترنتی فایل را در کد زیر جایگزین نمایید
<LINK href="http://hostadress.com/favicon.ico" rel="SHORTCUT ICON">
توجه فرمایید که به جای آدرس http://hostadress.com/favicon.ico آدرس فایل خود را وارد کنید و بعد از آن کد را در بین تگ هد از قالب وبلاگ خود قرار دهید.
اگر شما دارای سایت هستید کافی است فایل را با نام favicon.ico در روت هاست خود آپلود کنید

امضا:
۸۹-۷-۲۸ ۰۲:۰۴ صبح آفلاین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
keyvan4u
کاربر ویژه
اعتبار: 53
سپاس شده 188 بار در 94 ارسال
ارسال: #3
سلام
محمد جون ممنون از كمكه بي دريغت
رامين جان نرم افزار فتوشاپ نرم افزار بسيار عالي در خصوص گرافيك و طراحي هست اما در رابطه با عكس هاي ابعاد كوچك ضعف داره يعني نميتونه عكس هاي كوچك رو با كيفيت بالا درست كنه من بهت 2تا نرم افزار ويرايش تصاوير با كيفيت بالا(وكتور) معرفى ميكنم كه اميدوارم بتونى مشكلتو حل كنى
1:Corel Draw Graphics suite
2:Adobe lllustrator
كه نرم افزار ادوب رقيب جدي كورل دراو هست
محيط كاري اين نرم افزار ها هم خيلي ساده و جامع هست
كد كذاشتن اون رو هم محمد زحمتش رو كشيده اكه باز مشكلي داشتي خوشحال ميشيم كمكت كنيم
موفق باشي

امضا:
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
۸۹-۷-۲۸ ۰۳:۲۴ عصر آفلاین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
admin
مدیر کل
اعتبار: 122
سپاس شده 1534 بار در 240 ارسال
ارسال: #4
کیوان جان به نظرم مفید آمد یک نکته را در مورد نرمافزار فتوشاپ عنوان کنم یک ترفند برای طراحی با فتوشاپ با ابعاد کوچک و کیفیت بالا این است که ابتدا آن تصویر را در اندازه ی بزرگ طراحی کنید سپس با ابزار کراپ اندازه ی آنرا کوچک کنید .
این ترفند را به این دلیل عنوان کردم که اکثر کاربران به نرمافزار فتوشاپ مسلط هستند و همچنین به راحتی آنرا را در اختیار دارند.
اما به هر حال قبول دارم که هر گرافیست رایانه ای باید به نرمافزارهای زیادی تسلط داشته باشد تا بتواند یک طرح گرافیکی را به بهترین شکل ممکن خلق کند.

امضا:
۸۹-۷-۲۹ ۰۱:۲۰ عصر آفلاین
keyvan4u
کاربر ویژه
اعتبار: 53
سپاس شده 188 بار در 94 ارسال
ارسال: #5
ممنون محمد از ترفند مفيدت
نميدونستم كه با فتوشاپ هم ميشه وكتور كار كرد!
از تمامي بچه عذرخواهي ميكنم
اما نرم افزار هايي كه معرفي كردم در اين زمينه بسيار قدرتمند هستند
با تشكر
موفق باشيد

امضا:
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
۸۹-۷-۲۹ ۰۶:۲۴ عصر آفلاین
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان