زمان کنونی: ۹۳-۹-۲, ۰۹:۵۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

میزبانی وب
موضوع بسته شده است 
سایت رایگان
نویسنده پیام
sara
فعال دارای پست
**
اعتبار: 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #1
سایت رایگان
من تو اینترنت دیدم که جاهایی هستن که هاست و دامنه و دومین رایگان ارائه میدن، میشه در این زمینه هم من رو راهنمایی کنید؟
چطور میشه یه سایت رایگان داشته باشیم، مثل وبلاگ، اصلا امکانش هست؟
۸۹-۷-۱ ۰۲:۴۱ عصر آفلاین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
hazhironline
call_me_hazhir
**
سپاس شده 3 بار در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: سایت رایگان
(۸۹-۷-۱ ۰۲:۴۱ عصر)sara نوشته شده توسط:  من تو اینترنت دیدم که جاهایی هستن که هاست و دامنه و دومین رایگان ارائه میدن، میشه در این زمینه هم من رو راهنمایی کنید؟
چطور میشه یه سایت رایگان داشته باشیم، مثل وبلاگ، اصلا امکانش هست؟

هاست و دامنه همه جورش هست ... از هر نوع قیمتی که میخوای هست ... برای ایجاد سایت مطالب و عکس یا آهنگ هایی که در وب سایت میگذاری اینا فضا (دامنه) میخواد که تو یا باید بخری یا اجاره کنی ... (سعی کنید یک هاست پدر و مادر دار اجاره کنین )
این سایت هایی هم که میگن دومین رایگان میدن همش کشکه و دروغ هستش ... ملت اینقدر بیکار نیستن که بیان دامنه بخرن بعد مفت و مجانی در اختیار دیگران بگذارن ...
وبلاگ که دیگه هاست و دامنه نمیخواد ... این همه سایت سرویس دهنده تو یکیشون ثبت نام کن و مطالبت رو اونجا بذار ...
ماشالله دیگه این روزا هر کی از ننش قهر کرد میره یه وبلاگ راه میندازه Smile

امضا:
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۱ ۰۹:۴۷ عصر، توسط hazhironline.)
۸۹-۷-۱ ۰۹:۴۵ عصر آفلاین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
n-gage
فعال دارای پست
**
اعتبار: 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #3
عزیز من چرا نمیشه؟ خوبم میشه!!! لطفا بدون اطلاعات کافی جواب ندید .
بعضی از سایت ها مثل گیگفا و یاسگیگ 5 تا 7 گیگ هاست و 20 گیگ پهنای باند رایگان در اختیار کاربران می ذارن.
دامین رایگان هم میدن اما مثل وبلاگ هاست . به طور مثال : you.gigfa.com یا you.yasgig.ir . تازه یه راه برای کوتاه کردن این آدرس ها هم وجود داره (البته اون هم رایگان) ، استفاده از سرویس رایگان دات تی کی هست . که شما بعد از اینکه تو یکی از این سایت ها ثبت نام کردی و هاست و دامینت رو گرفتی میری اونجا و دامنه تون رو کوتاه می کنین. که بعد از این کار ها آدرس شما میشه : http://www.you.tk

اگه اطلاعات بیشتری خواستی : yahoo ID : r.sadeghi1372 , یا اینکه به این شماره اس ام اس کن : 09113915734

آدرس سایت های ذکر شده:
http://www.gigfa.com (بهتره)
http://www.yasgig.ir
http://www.dot.tk

اگه بدردت خورد رتبه بده
۸۹-۷-۳ ۰۷:۱۹ عصر آفلاین
sara
فعال دارای پست
**
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #4
آخه من یه جایی سایت رایگان ثبت کردم ولی همه بهم میگن واسه یه مدته کوتاهه بعدش حذف میشه و زحمتت به باد میره. حالا من موندم چیکار کنم.
من تو پارسی کیوت یه سایت ثبت کردم البته تو گیگفا هم ثبت کردم ولی واسه وارد شدنش هر کاری کردم موفق نشدم. اگه میشه بیشتر من رو راهنمای کنید.
از همون ثبت فضا و دامنه ، کوتاه کردن نام الا اخ........
ممنون میشم اگه جوابم رو بگیرم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۵ ۱۲:۳۶ صبح، توسط sara.)
۸۹-۷-۵ ۱۲:۳۱ صبح آفلاین
n-gage
فعال دارای پست
**
ارسال: #5
دوست من این حرفا چیه ؟
برای وارد شدن به ویستاپنل خود در گیگفا باید نام کاربری (مثل : GIGFA_4546654 ) و پسورد رو داشته باشی که بعد از ثبت نام بهت میده . برای ورود میری به http://www.gigfa.com و در قسمت " ورود هاست رایگان " مشخصات رو وارد می کنی و داخل می شی .
تا اینجا رو انجام بده تا بعد ...
اگر هم مشخصات رو فراموش کردی دوباره ثبت نام کن .

اینم یه نمونه از هاست و دامنه که خودم چند روز پیش تو گیگفا راه انداختم و روش وردپرس هم نصب کردم . میتونی ببینی ... آدرسش رو هم کوتاه کردم.

http://blog7.gigfa.com آدرس اصلی
http://www.BlogSeven.tK آدرس کوتاه شده
پارسی کیوت رو چک کردم ، سیستم اون فرقی با وبلاگ نداره . اما شما دنبال وبسایت هستی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۵ ۱۲:۵۸ صبح، توسط n-gage.)
۸۹-۷-۵ ۱۲:۴۴ صبح آفلاین
admin
مدیر کل
اعتبار: 133
سپاس شده 1903 بار در 274 ارسال
ارسال: #6
متاسفانه استفاده از این امکانات اغلب با دشواری همراه هستن و بیشتر سیستم ها دارای محدودیتهایی هستند به هر حال این سیستم ها هزینه های بالایی دارند پس یا همین الان به سیستم شما تبلیغ اضافه می کنن یا به احتمال خیلی زیاد در آینده این کار رو می کنن. به هر حال شخص بنده این سیستم ها (که به ارایه ی امکاناتی برای ایجاد سایت رایگان می پردازن) رو قابل اعتماد نمی دونم.

امضا:
۸۹-۷-۱۱ ۰۱:۱۷ صبح آفلاین
n-gage
فعال دارای پست
**
ارسال: #7
جناب مدیر اطلاعات کافی نداری کلی حرف نزن Angry. من از گیگفا یه یک سال و نیمی هست که استفاده می کنم . هیچ مشکلی هم نداره .
اطلاعات نداری حرف نزن ، محدودیت کجا بود ؟شاید تو دامین و اکانت MYSQL یکم محدیدیت داشته باشه ولی خدماتش مثل 7 گیگ هاست رایگان و 20 گیگ پهنای باند ماهیانه اش بهتر از این پولی هاست .
فکر نکن که من نمی خوام پول خرج کنم چرا که من خودم هاست و دامین شرکتی خریدم ولی از گیگفا راضی ترم .
می خوای خودتو راحت کنی جواب ندی ، می گی نمیشه !!!Angry
پس چرا اینجا رو راه انداختی؟؟؟Angry
برو یه نگاه به جوابات بنداز ، 90 درصدشون منفی هستن!!!Angry
اگه می خوای اینجوری پیش بری در اینجا رو تخته کنی بهتره
Angry
۸۹-۷-۱۴ ۰۹:۲۳ صبح آفلاین
nasim2011
عضو مهمان!
سپاس شده 7 بار در 7 ارسال
ارسال: #8
سلام
من سايتي دارم در vcp.ir
emamezaman.vcp.ir
امکانات خوبي داره و مشکلي هم نديدم.
سايت هاي زيادي هستند که رايگان اند اما...
اما بديشون اينه که يه پسوندي مثل بلاگفا در پايان اسم سايت دارند که يکمي کلاس پايينه.
بايد تو گوگل سرچ کني سايت هاي رايگان رو کجا ميدن....

امضا:
pray-allah.rozblog.com
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۲۸ ۰۵:۳۲ عصر، توسط nasim2011.)
۸۹-۷-۲۸ ۰۵:۳۱ عصر آفلاین
keyvan4u
کاربر ویژه
اعتبار: 53
سپاس شده 191 بار در 95 ارسال
ارسال: #9
سلام
خوب سايت هاي زيادي هستند كه امكاناتي را به رايگان ميدهند و شما ميتوانيد سايتي را براي خود راه اندازي كنيد اما چرا برخي از اين سايت ها امكاناتي را ميدهند كه اگر ما بخواهيم آن را بخريم شايد چند صد تومان شود
1:‏ به دليل زياد شدن اينگونه سايتها بازار رقابت هم داغ تر شده و هر كدام سعي ميكنند كه امكانات بيشتري را عرضه كنند.(البته اين كار بدون يك برنامه ريزي دقيق باعت ميشود تا اين سايت ها مدت زيادي دوام نيارند و يا با كمبود بودجه مواجه شوند يا برخي از امكانات را محدود كنند)
2:هر آدم عاقلي ميدونه كه كسي از ظرر و پس رفت كردن خوشش نمياد پس نميشه گفت كه اين سايت ها از هرگونه تبليغ در پيج شما خودداري ميكنند
3:ولي اگه كلي بخوايم نگاه كنيم مي ارزه چون ما هيچ چيز رو از دست نميديم
4:اين هم يك سايتي كه خدمات سايت رايگان رو به شما ميده و امكانتشم خوبه
http://www.ugig.ir
5:اينهايي كه گفتم نظر شخصي من بود
موفق باشيد

امضا:
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
۸۹-۷-۲۸ ۰۶:۱۶ عصر آفلاین
admin
مدیر کل
اعتبار: 133
سپاس شده 1903 بار در 274 ارسال
ارسال: #10
(۸۹-۷-۱۴ ۰۹:۲۳ صبح)n-gage نوشته شده توسط:  جناب مدیر اطلاعات کافی نداری کلی حرف نزن Angry. من از گیگفا یه یک سال و نیمی هست که استفاده می کنم . هیچ مشکلی هم نداره .
اطلاعات نداری حرف نزن ، محدودیت کجا بود ؟شاید تو دامین و اکانت MYSQL یکم محدیدیت داشته باشه ولی خدماتش مثل 7 گیگ هاست رایگان و 20 گیگ پهنای باند ماهیانه اش بهتر از این پولی هاست .
فکر نکن که من نمی خوام پول خرج کنم چرا که من خودم هاست و دامین شرکتی خریدم ولی از گیگفا راضی ترم .
می خوای خودتو راحت کنی جواب ندی ، می گی نمیشه !!!Angry
پس چرا اینجا رو راه انداختی؟؟؟Angry
برو یه نگاه به جوابات بنداز ، 90 درصدشون منفی هستن!!!Angry
اگه می خوای اینجوری پیش بری در اینجا رو تخته کنی بهتره
Angry

دوست عزیزم بسیار از انتقاد شما ممنونم اما نمی دانم شما از کدام سایت با چه نوع سرور و سیستم مدیریتی غیر رایگانی کار کرده اید که گیگفا را از آن بهتر می دانید. شاید بنده اطلاعات کافی نداشته باشم اما خودتان کمی به این مساله فکر کنید که همین گیگفا یک هاست در سطح پرمیوم (غیر رایگان) هم دارد که مطمئنا سرویس رایگان را به منظور بازاریابی در سطح پرمیوم ارائه می کند حال آیا به نظر شما منطقی است که سطح رایگان بهتر از سطح غیر رایگان باشد؟ پس به قول معروف "هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت" . شاید شما استثنا تجربه ی بدی نداشته باشید بنده در طول سالهای اخیر با افراد و سایتهای رایگان زیادی برخورد داشته ام که رویکردی بر خلاف منافع کاربران داشته است مثلا سایت وطن گیگ که تعطیل شد یا سایت پارسا اسپیس که با تغییر صد درجه ای سرویسهایش کار را برای بسیاری از کاربران قبلیش دشوار کرد حتی زمانی سایتی همچون پرشین گیگ که لینک مستقیم می داد رفته رفته با سیاست اضافه کردن تدریجی تبلیغات به سرویسهایش می رود که ...
البته باید به این سرویسها حق داد زیرا هزینه ی نگهداری و ارایه ی این خدمات بسیار بسیار بالاست.
مهمترین برتری های سرویسهای غیررایگان به رایگان:
امنتیت بالاتر- سرعت بالاتر- سهولت بیشتر استفاده- پشتیبانی مستقیم- ضریب اطمینان بالاتر- عدم وجود بسیاری محدودیتها- عدم وجود هرگونه تبلیغات- سهولت انتقال و بسیاری ظرافتها که امکان توضیح آنها در اینجا نیست.
اگر بنده به سوالی پاسخ منفی میدهم دلیل آن این است که زمان طولانی تری نسبت به دیگران را پیش بینی می کنم و یا اساسا سوال آنقدر شخصی است که پاسخ تنها با دسترسی به پنل مدیریتی شخص سوال کننده امکانپذیر است. من همواره از انتقادات خوب شما استقبال می کنم . اما در مورد 90 درصدی که فرمودید به هیچ وجه نمی تواند یک درصد منصفانه باشد از پاسخ های منفی بنده.

امضا:
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸۹-۷-۲۸ ۰۷:۳۲ عصر، توسط admin.)
۸۹-۷-۲۸ ۰۷:۲۷ عصر آفلاین
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان