کد کج شدن عکس و روشن شدن عکس
سلام
حتما تا حالا دیدین که تو بعضی وبلاگا یا سایتا وقتی موس میره روی عکس، عکس کج میشه یا یا یه لایه سفید رنگ میاد روش..اینم کدش..امیدوارم به دردتون بخوره..خودمم استفاده میکنمBig Grin

کد کج شدن عکس:
کد:
<style> img:hover{ opacity:0.8;filter:alpha(opacity=80); -webkit-transform: rotate(-5deg); -moz-transform: rotate(-5deg);  } img:out{ opacity:1;filter:alpha(opacity=100); -webkit-transform: rotate(0deg); -moz-transform: rotate(0deg);  } </style>

کد روشن شدن عکس

کد:
<style> img{ opacity:0.8;filter:alpha(opacity=80); } img:hover{ opacity:1;filter:alpha(opacity=100);  } img:out{ opacity:0.8;filter:alpha(opacity=80);  } </style>
 سپاس شده توسط peymankm ، mnk ، javaweb ، پويابهروش ، r. vatanpour ، mamut ، alikhani98 ، kia12 ، Bahamin ، PRISONER NUMBER 300
شما جستجو می کردید کدش کمتر از 20 باز در تایپیک ها ارسال شده
نام کاربری قبلی : alamto 2012
!PHP IS FUN
 سپاس شده توسط mnk
ممنون از شما اما چندتا کد CSS که انقد دنگ و فنگ نمیخواد!در ضمن کد دوم هم میشه خیلی ساده تر و کوتاه تر نوشت!:
کد:
img {opacity:0.8;}img:hover {opacity:1;}
این کد روی تمام عکس های قالب اثر میگذاره.
 سپاس شده توسط alaedin ، mamut
در جواب اینکه کد دوم رو میشه کوتاه تر نوشت باید بگم میشه این کار کرد اما اگه کوتاه بشه روی مرورهای ورژن پایین اینترنت اکسپلورر اجرا نمیشه
 سپاس شده توسط alaedin ، پويابهروش ، mnk
آره.اما من از نظر حجم و طول کد گفتم.وگرنه حرف شما درسته.
 سپاس شده توسط javaweb
بغیر از این هم باز کوتاه تر هست :
کد کج شدن :
کد:
<style> img:hover{ opacity:0.8;filter:alpha(opacity=80); -webkit-transform: rotate(-5deg); -moz-transform: rotate(-5deg);  }</style>
کد روشن تر شدن
کد:
<style> img{ opacity:0.8;filter:alpha(opacity=80); } img:hover{ opacity:1;filter:alpha(opacity=100);  }</style>
اقا این انجمن 30 . 40 صفحه اس..من که نمیتونم همشو بگردم...بازم شرمنده..ما تازه واردیم با خیلی چیزا اشنا نیستیم

بعدشم دنبال یه کدم که عکس 360 درجه بچرخه .مثلن عکس 5 دور بچرخه دوباره برگرده سر جای اولش...
اگه میشه کدهایی که باعث میشه عکس قشنگتر نمایش داده بشه رو بذارید..
می تونستید جستجو کنید !! من این کد رو بزودی میذارم توی انجمن سوال جواب و لینک تاپیک هم میذارم اینجا
 سپاس شده توسط M0hammad
http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=3218
 سپاس شده توسط پويابهروش ، M0hammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان