ایده شات
تاثیر ssl در سئوی سایت
سلام

ببخشید یه سوالی برام پیش اومده ..اون هم این که ایا گواهینامه ی ssl در سئوی سایت تاثیر داره یا نه؟؟؟
پاسخ
(96-7-18، 06:48 عصر)arash08 نوشته است: سلام

ببخشید یه سوالی  برام پیش اومده ..اون هم این که ایا گواهینامه ی ssl در سئوی سایت تاثیر داره یا نه؟؟؟

سلام

بله یکی از معیار های گوگل هست...
خواسته و ناخواسته تاثیر هم داره

من تست کردم حتی رو نتایج هم تاثیر خودشو داره و در کمترین مدت زمان.... اگر سایتتون از روز اول ssl داشته باشه خیلی بهتره و نتیجشو تو ایندکس میتونین ببینید

+هم باعث اعتماد سازی کاربران میشه....
و هم اطلاعات رد و بدلی کاربران در امنیته

موفق باشید.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
سلام

یعنی اگه سایتی ssl نداشته باشه ..اون سایت بالا نمیاد....و اینکه این ssl رو چگونه برای یک سایت میسازن؟؟؟؟ ایا یک کد هست و یا مثل خرید دامنه هست؟؟؟؟اخه من هنوز هیچ تخصص لازم ندارم در طراحی سایت.....فقط تو یه شرکتی که سایتهاشون رو خودشون میسازن و طراحی میکنن و سئوی داخلی و محتوا هاشون خودشون میزنن ومن فقط بک لینکهاشو واسشون میزنم.....ممنون میشم اگه راهنمایی ام بکنین...سپاس فراوان
پاسخ
(96-7-26، 02:21 عصر)arash08 نوشته است: سلام

یعنی اگه سایتی ssl نداشته باشه ..اون سایت بالا نمیاد....و اینکه این ssl رو چگونه برای یک سایت میسازن؟؟؟؟ ایا یک کد هست و یا مثل خرید دامنه هست؟؟؟؟اخه من هنوز هیچ تخصص لازم ندارم در طراحی سایت.....فقط تو یه شرکتی که سایتهاشون رو خودشون میسازن و طراحی میکنن و سئوی داخلی و محتوا هاشون خودشون میزنن ومن فقط بک لینکهاشو واسشون میزنم.....ممنون میشم اگه راهنمایی ام بکنین...سپاس فراوان

خیر عزیز شما اشتباه متوجه شدی
منظور بنده این بود تاثیر بالاتری نسبت به یک سایت بدون ssl داره برای شروع کار.... نه این که ssl داشته باشین همه چیز درسته یا نداشته باشین دیگه هیچی....

ssl رایگان هست که یه سری راهکار داره و فروشی هم هست فرق چندانی ندارن مگر در تفاوت هایی که در کل مزیت اضافه است و نه ضروری 
+شما سرچ کنید ssl رایگان توضیحات و آموزش ها هست.

موفق باشید
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط arash08

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان