بک لینک

تلگرام و اینستا
چگونه در تلگرام برای خود کسب کار خوب راه بندازیم یا در اینستاگرام برای خود لایکر جمع کنیم ؟؟؟
پاسخ
به نظرم بهتره روی یک سایت سرمایه گذاری بکنی و از تلگرام و اینستاگرام به عنوان وسیله ای برای اطلاع رسانی و جذب مخاطب استفاده کنی. نهایت درآمد توی تلگرام و اینستاگرام اینه که مثلا 100 هزارتا فالور یا عضو جمع کنی و بعد از گذاشتن تبلیغات دیگران پول در بیاری. که فکر نمی کنم توی این هجوم و اشباع تلگرام و پیج این یک مورد هم چندان جوابگو باشه. مضاف بر اینکه چند وقت دیگه با گل کردن یک اپلیکیشن جدید کاربرا جذب جاهای دیگه میشن. مثل اتفاقی که برای فیسبوک و وایبر و ... افتاد. اما سایت موجودیت مستقلی داره و همیشه کاربرهای مختص به خودش رو داره.
دیگه امروزه هر کسی که یک عکس از فلان جای بدنش بگذاره می تونه حداقل 10 هزارتا فالور جمع کنه و بعد دوتا تبلیغ از فلان مزون و بهمان آرایشگاه بگیره. اما همه اینها تابع تب های زودگذر هست. چند وقتی شاخ فیسبوک و الان شاخ اینستا و چند وقت بعد هم ...
پاسخ
سلام

مثلا چه سایتی بزنی جواب خوبی میشه گرفت ؟؟؟؟
پاسخ
طبیعتا سایت های فروشگاهی و خدماتی (مثلا آموزشی) خیلی راحت تر و سریع تر می تونند درآمد زایی داشته باشند. در واقع در سایت باید یک چیز با ارزش داشته باشیم که مشتری حاضر باشه به خاطر دریافت اون پول بده. این چیز هرچقدر باارزشتر و بازارپسندتر (مورد نیاز کاربران) و خاص تر باشه به همون میزان درآمد بیشتری نصیبمون می کنه.
به نظرم بدترین کار هم این هست که بخواهی سایت بزنی و با پاپ آپ و تبلیغات کلیکی پول در بیاری و هزار جور شعبده اجرا بکنی که مخاطب رو دنبال خودت بکشونی.
پاسخ
در شرایط فعلی niche market ها بسیار مورد توجه هستند با یه سرچ توی نت میتونی اطلاعات زیادی در موردشون بدست بیارید.
همچنین ویدو های آموزشی زیادی هم توی این زمینه هستند.
پاسخ
(96-6-16، 12:45 عصر)arash08 نوشته است: چگونه در تلگرام برای خود کسب کار خوب راه بندازیم یا در اینستاگرام برای خود لایکر جمع کنیم ؟؟؟

اصلن دوتا سوال کاملن متفاوت رو کنار هم پرسیدی!
در ساده ترین حالت میشه اینطور گفت که شما باید یه صفحه اجتماعی با توجه به علایق و مهارت هاتون بسازید, مثلن من یه صفحه نقل قول و عکس نوشته ساختم.
پاسخ
طبیعتا سایت های فروشگاهی و خدماتی (مثلا آموزشی) خیلی راحت تر و سریع تر می تونند درآمد زایی داشته باشند. در واقع در سایت باید یک چیز با ارزش داشته باشیم که مشتری حاضر باشه به خاطر دریافت اون پول بده. این چیز هرچقدر باارزشتر و بازارپسندتر (مورد نیاز کاربران) و خاص تر باشه به همون میزان درآمد بیشتری نصیبمون می کنه.
به نظرم بدترین کار هم این هست که بخواهی سایت بزنی و با پاپ آپ و تبلیغات کلیکی پول در بیاری و هزار جور شعبده اجرا بکنی که مخاطب رو دنبال خودت بکشونی.

سلام اقای هادی دیساینر درباره جمله  اتون .....اولا باید خود ادم یه فروشگاه داشته باشه و در اون سایتی که میزنه بتونه لوازم خودش رو تبلیغ کنه ..من نه فروشگاه لوازم دارم نه چیز دیگه ای...دوما مثلا من این سایت رو البته خودم نزدم برام درست اش کردن  http://fott.ir/  یک سایت هست در این صورت این جمله اتون که گفتین : به نظرم بدترین کار هم این هست که بخواهی سایت بزنی و با پاپ آپ و تبلیغات کلیکی پول در بیاری و هزار جور شعبده اجرا بکنی که مخاطب رو دنبال خودت بکشونی..........الان سایت من جواب نمیده..یک سایت ی در حد کلیک هست فک کنم
پاسخ
(96-7-13، 05:01 عصر)arash08 نوشته است: طبیعتا سایت های فروشگاهی و خدماتی (مثلا آموزشی) خیلی راحت تر و سریع تر می تونند درآمد زایی داشته باشند. در واقع در سایت باید یک چیز با ارزش داشته باشیم که مشتری حاضر باشه به خاطر دریافت اون پول بده. این چیز هرچقدر باارزشتر و بازارپسندتر (مورد نیاز کاربران) و خاص تر باشه به همون میزان درآمد بیشتری نصیبمون می کنه.

سلام اقای هادی دیساینر درباره جمله  اتون .....اولا باید خود ادم یه فروشگاه داشته باشه و در اون سایتی که میزنه بتونه لوازم خودش رو تبلیغ کنه ..من نه فروشگاه لوازم دارم نه چیز دیگه ای...دوما مثلا من این سایت رو البته خودم نزدم برام درست اش کردن  http://fott.ir/  یک سایت هست در این صورت این جمله اتون که گفتین : به نظرم بدترین کار هم این هست که بخواهی سایت بزنی و با پاپ آپ و تبلیغات کلیکی پول در بیاری و هزار جور شعبده اجرا بکنی که مخاطب رو دنبال خودت بکشونی..........الان سایت من جواب نمیده..یک سایت ی در حد کلیک هست فک کنم

سلام
من بهترین راه رو عرض کردم. منظورم این نبود که فقط از طریق فروشگاه یا وب سایت خدماتی می شود پول در آورد. راه های دیگری هم هست قطعا. و دیگه اینکه پول درآوردن از راه تبلیغات رو هم به طور کل رد نکردم فقط گفتم که تبلیغات کلیکی و تبلیغات پاپ آپ رو چندان موفق نمی دونم و بازدهیش خیلی طولانی مدت هست. اما در کل میشه از تبلیغات و اجاره دادن جایگاه بنرهای تبلیغاتی پول درآورد. به شرط آنکه ترافیک و بازدیدهای سایت بالا باشد تا بتواند از طریق تبلیغات بنری درست درآمد ایجاد کند.
منظورم از شعبده بازی کارهایی مثل فریب مخاطب با تیترهای گول زننده و فیک هست.
و اما در مورد سایت شما،
و اینکه چرا سایت شما جواب نمی دهد.
من نظر خودم را خدمتت عرض می کنم.
برای اینکه یک سایتی جواب بدهد، یعنی بازدیدکننده داشته باشد و ما از طریق حضور بازدیدکننده ها در سایتمان درآمدی به دست بیاوریم، باید یک چیز ارزشمند به کاربرانمان ارائه بدهیم. چیز ارزشمند یعنی چیزی که کاربر به آن نیاز دارد و دیگر وب سایت ها یا کلا و یا آنچنان که باید نمی توانند آن را به این کاربران ارائه بدهند. و ما این چیز ارزشمند را به آنها ارائه می دهیم. برای همین آنها به سایت ما وارد می شوند. چیز ارزشمند می تواند یک کالا یا خدمت یا اطلاعات باشد.
الان سایت شما دارد اطلاعات (خبرهای فوتبال) ارائه می دهد. الان سوال این هست که آیا اطلاعات ارائه شده در سایت شما آنقدر تازه، دست اول و بی رقیب هست که یک بازدیدکننده را به خودش جلب کند؟ با حضور وب سایتی مثل ورزش3 که رتبه ی چهارم را در بین سایت های ایرانی در رتبه بندی الکسا دارد جایگاه سایت شما در این رقابت کجا می تواند باشد؟ می بینید که کار شما خیلی سخت هست.
تنها راه اینکه شما در بین سایت های خبری ورزشی رشد بکنید این هست که تیم خبری و فنی کاملی داشته باشید که خبرهای دست اول و مطالب تازه و بکر تدارک ببینند و بعد انها را با رعایت نکات سئو منتشر بکنند. یعنی کاری را بکنید که یا سایتی مثل ورزش 3 نمی تواند بکند یا حداقل شما هم شانه به شانه ی آنها حرکت بکنید تا سهمی از بازار مخاطبان را داشته باشید.
حتما با من موافق هستید که صرفا با کپی پیست کردن و جمع آوری و انتشار مجدد خبرها از دیگر سایت ها نمی شود امیدوار به پیشتازی بود. به غیر از کیفیت مطالب نحوه ی ارائه و سئوی آنها هم مهم هست. 
البته همه ی اینها فقط در صورتی هست که شما بخواهید یک برنامه ی بلند مدت برای درآمد زایی از سایت داشته باشید و در این زمینه از نظر وقت، انرژی و پول سرمایه گذاری بکنید. وگرنه با کارهای گذرا و مقطعی هم می شود درآمدی اندک داشت.
موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان