بک لینک

ساخت سایت
سلام به همه
دوستان میخواستم یه سایت طراحی کنم که هم بتونم بعد ها ازش در آمد کسب کنم و ...
خواستم ببینم کسی نظری چیزی داره 
من خودم خیلی فکر کردم ولی چیزی به ذهنم نیومد ؟
فقط تویی ، تویی که فرداتو میسازی 

تو رئیس خودتی و واسه خودت سربازی
پاسخ
در صورتی که به هاست نیاز داشتید بنده در خدمتم
پاسخ
سلام 
یک سایت عمومی پیاده سازی کنید و همه جور مطلبی در اون قرار دهید ! 
فقط به شرطی که در شبکه های اجتماعی هم برای اون سایت صفحه بسازید . 
مثل سایتتون هم صفحه در اینستاگرام داشته باشه ، هم کانال در تلگرام و... ، 
موفق باشید!
پاسخ
(96-6-15، 12:53 صبح)sadegh-heidari نوشته است: سلام به همه

سلام دوست عزیز موضوع اول که گفتی کسب درامد تو اگر سایتت رو ساختی حتما باید بتونی برای سئو اون سایت برنامه ریزی کنی سایتت رو به گوگل و الکسا معرفی کنی و هرروز رتبش رو چک کنی چون همون طور که میدونی مردم بیشتر در صفحه اول گوگل دنبال چیزی که میخوان میگردن و90درصد مردم به صفحات بعدی نمیرن برای همین باید سایتت رو همه جه تبلیغ کنی تا بتونی درامد خوبی از سایتت بدست بیاری موضوع بعدی اینه که هرکسی نه فقط شما اگر بخواد سایت بسازه(سایت پردرامد و موفق)باید خیلی خیلی صبور باشه چون حتی سال ها تول میکشه تا بتونی به صفحات اول گوگل بیاید این دونکته رو هم برات گفتم که بهشون توجه کنی سایتت رو هم اگر بخوای بسازی بهترین راه وردپرس هست که با اون میتونی سایتت رو بهتر بسازی هاستت رو هم مطمعانا  توی چند بار اول نمیتونی بهترینش رو پیدا کنی من خودم از 12هاست استفاده کردم خیلی هاشون دزد بودن خیلی هاشون خدمات نمیدادن ولی از نظر من بهترین هاست صبا هاست هست هاست لینوکس رو بهتره بگیری تا هاست ویندوز دلیلش هم اینه که هاست لینوکس از زبانphpکه زبان وردپرس هست بهتر پشتیبانی می کنه پس به نظر من هاست لینوکس رو بگیر و همون طور که گفتم یک شبه نمیتونی درامد کسب کنی هیچ وقت هیچ وقت کار سئو سایتت رو به شرکت ها نسپار چون مبالغ5تا10ملیونی از تو میگیرن و بک لینک های زیادی برای تو می فرستن و یک شبه رتبه اول گوگل میشی بعد از اون گوگل تو رو جریمه می کنه و از صفحاتش پاک می کنه.کسی کمکی در باره سایت یا هاست خواست در وب سایت زیر میتونه بیاد قسمت پشتیبانی ثبت نام کنه و تیکت ارسال کنه موفق باشید
پاسخ
(96-6-15، 12:53 صبح)sadegh-heidari نوشته است: سلام به همه

(96-6-17، 12:05 صبح)PC1 نوشته است: سلام 
یک سایت عمومی پیاده سازی کنید و همه جور مطلبی در اون قرار دهید ! 
فقط به شرطی که در شبکه های اجتماعی هم برای اون سایت صفحه بسازید . 
مثل سایتتون هم صفحه در اینستاگرام داشته باشه ، هم کانال در تلگرام و... ، 
موفق باشید!

در ضمن یک چیز دیگه هم هست این چیزی که دوستمون میگه اشتباهه همه جور مطلبی رو قرار نده اولا مطالب رو به هیچ وجه کپی نکن دوما مطالب رو مرتبط با موضوع سایتت بنویس اگر موضوع سایتت دانلود یا چیز دیگه ای هست باید هاست نامحدود تهیه کنی و مطالب مربوط به دانلود برنامه های ویندوز و اندروید رو بنویسی سوما اگر موضوع سایتت چیزی هست که نمیتونی براش زیاد مطلب بنویسی مشکلی نیست 5مطلب مفید بنویسی بهتره200مطلب الکی هست چون اگر بازدید کننده 10ثانیه توی سایتت کمتر بمونه باعث کاهش رتبت میشه 5موضوع بنویس مفید و روی همون5موضوع کار کن تا بتونی توی صفحه اول گوگل بیاریشون باتشکر از همه
پاسخ
واسه ساختن یه سایت  اول از همه یه ایده لازمه که شما ندارید
بهتره یه وبلاگ بسازید و توش فقط بنویسید, از تجربیاتتون, علاقه هاتون, از اطلاعاتتون و درکل از هرچیزی که بنظرتون ممکنه برای کسی جالب باشه. این هم باعث میشه نوشتن رو یاد بگیرید که خیلی مهمه و هم بهتون کمک میکنه به یه ایده خوب برسید.
وبلاگنویسی همیشه الهام بخشه! این سایت های زرد ایرانی رو هم درسته که بعضی هاشون ماهی تا 30-40 میلیون هم درمیارن ولی الگوی خودتون قرار ندید.
موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان