ایده شات
چگونه هاستم را عوض کنم ؟
سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید

پاسخ
(96-1-19، 09:04 عصر)ابراهیم نوشته است: سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید
این مطلب رو بخونید:
https://hamyarwp.com/wp-clone-by-wp-academy/
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(96-1-19، 09:04 عصر)ابراهیم نوشته است: سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید

چون دامنه در مالکیت شماست می توانید dns های آن را بر روی هر سروری تنظیم نمایید. با سرویس دهنده ی دیگری که هاست جدید را خریداری کردید در میان بگذارید. تا 72 ساعت هم طول می کشد. بک آپ های cpanel و وردپرس را هم مدنظر داشته باشید
پاسخ
اگه هاست با قیمت مناسب و کیفیت بالا میخواید 
من در خدمتم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان