بک لینک

بک لینک رایگان ایرانی
(95-9-28، 01:07 صبح)webmaster1365 نوشته است: اقا ملت رو گوش دراز فرض کردی این اراجیف رو نوشتی؟! خیلی زرنگی؟!! ازه منم ... خلم میام اون اسکریپت رو تو سایتم قرار میدم بالتازار!!!
ادمین باید برخورد کنه .یه بنده خدایی هم ندونه میاد گول اینا رو میخوره. مهم بحث لینک فالو یا نوفالو نیست! داستان سر پاب اپ و نوع لینکی که میگیری هستش!

درسته دقیقا همین طوره بحث لینک فالو یا نوفالو نیست! داستان سر پاب اپ و نوع لینکی که میگیری هستش!
پاسخ
درود
جا داره که من یه نکته ای رو اینجا خدمت دوستان گلم عرض کنم. اینکه بک لینک نو فالو ارزشی نداره اشتباه هست بلکه طبق آخرین اخبار منتشر شده در وبلاگ رسمی گوگل لینک های نوفالو هم از ارزش و اعتبار مخصوص به خودشون بر خوردار هستند منتهی ارزش آنها نسبت به لینک های فالو کمتر هست همونطور که ارزش لینک های فالوی مرتبط با موضوع فعالیت سایت از ارزش لینک های فالوی غیر مرتبط بیشتر هستش. این از این

نکته بعدی این هستش که این دوست استارترمون فکر کنم بیش از حد ادعای زرنگی کردند. هر وب سایتی حتی اگر همین امروز هم شروع به عالیت کرده باشه  متوسط حداقل 3 بازدید در روز رو داره و این یعنی 90 بازدید در ماه حال اگر این دوستمون اون کد پاپ آپی که دادند (که خوش بختانه حذف شده) از نوع پاپ آپ درامدی باشه و برای هر بازدید 100 ریال هم به حساب ایشون منظور کنه میشه ماهیانه 900 تومن ( حداقله حداقلش برای یک سایت صفر کلیومتره یک روزه ارو در نظر گرفتیم) و این پول درسته که کم به چشم میاد ولی اگر این شخص موفق به فریب 10 نفر که اون ها هم سایت سفر و با بازدید 3 نفر در روز دارن هم بشه میشه ماهی 9000 تومن و این مبلغ در اضای ده بک لینک نو فالو که برای این شخص مجانی هست و  ضرری هم به سایتش نمیرسونه و برای طرف مقابل هم اثر مستقیمی نداره کاملا برای ایشون به صرفه هستش. مراقب افرادی که به این صورت از سطح آگاهی پایین برخی وب مستران سو استفاده میکنن باشید
پاسخ
(95-9-16، 02:47 عصر)javidiran نوشته است: آقا وقعا چرا فکر می کنید نوفالو اثر نداره؟
من دقیقا بعضی سایتا و بک لینکاشون رو دیدم. سایته بوقم نداره ولی به خاطر بک لینک های زیاد نوفالو تو هر کلمه ای بزنی اول میاد.

هم لینک نوفالو تاثیر داره هم لینک فالو. لینک همش فالو باشه که نمیشه. باید بصورت نوفالو هم لینک داشته باشی
---------------------------
افزایش ممبر تلگرام
پاسخ
دوست عزیز هر چیزی ک رایگان بود دلیل نمیشه خوب باشه ک :|
سئوکاره من خیر سرش برای تور استانبول برام لینک سازی کرده بود. ب درد لای جرز دیوار هم نمیخورد بک لینکهای بی ارزش برام گرفته بود و سایت رو تا مرز پنالتی شدن برده بود. با دقت لینک سازی کنید بابا
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان