ایده شات
پیج در اینستاگرام
سلام دوستان خوبین؟

خب به نظرتون چه نوع پیجی در اینستاگرام طرفدار بیشتری داره؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنین میخوام پیج بزنم ولی توی موضوع موندم
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
سلام
نمی خوام کسی رو ناامید کنم اما تا اون جایی که من متوجه شدم در اینستاگرام فقط چنین پیج هایی طرفدار داره:

1. پیج هنرمندان مشهور خصوصاً خانم هاش
  2. پیج مدل های تبلیغاتی بازم خصوصاً خانم هاش
  3. پیج دختر های بدون رعایت حجاب
  4. پیج پسر های SixPack دار یا بالاخره یه جورایی گولاخ
  5. پیج پسر های بابای پولدار دار که معمولاً تصاویر با ماشین های میلیاردی دارن
  6. پیج پسر های کلیپ خنده دار ساز مثل اون چند تایی که حتی اسمشون افتاده سر زبون ها
  7. پیج داب اسمش های مردم بازم خصوصاً خانم ها
  8. پیج کلیپ های خنده دار سطح نت (با یکم درصد +18 بودن که یه جورایی که کمیته فـیلـترینگ هم نمی تونه گیر بده)
  9. و در آخر اگر تمامی موارد بالا رو مجاز حساب کنیم پیج موارد غیراخلاقـی هم طرفدار های خاص خودش رو داره.
  10. و...
غیر این چند حالت تا حالا ندیدم کسی تو اینستاگرام به قول خودشون بتونه شاخ و معروف با Follower های خیلی زیاد بشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، persian ، HhosseinN ، PC1 ، only ، ali93 ، TYphon
مشخصه دیگه وقتی هیچ نظارتی نمیشه و از خیلی چیزا سو استفاده میکنن تا فالو جمع کنن همین میشه اونایی که بیشتر پایبند اخلاقیات هستن توی اون نوع فضاها به جایی نمیرسن 99 درصد با اطمینان این حرفو میزنم.ولی هنوز که هنوزه میگم نه اینستاگرام نه فیسبوک نه تلگرام نه امثالهم نمیتونن جای سایتهای رسمی (در موضوعات تخصصی) رو بگیرن.
فوق فوقش در موضوعات بالا که دوستمون گفت بتونن رقابت کنن.در بقیه مباحث کم میارن چون بقیه موضوعات کاربر نگاه میکنه که طرف تا چه حد در سایتش اعتمادسازی کرده و چه مجوزهایی رو داره و .....

بنظرم یه موضوع مونده اونم درباره بهداشتو سلامت هست.بنظرم طرفدار داشته باشه.بهترم هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، PC1 ، only ، TYphon
فرقی نمیکنه این موضوعات که گفتید در تمام شبکه های اجتماعی محبوب هستند
پاسخ
دوستان منم نظرمو میگم.
این شبکه های تلگرام و امثال اینا ، یه روزی همشون نابود میشن. تنها چیزی که باقی می مونه فقط همین سایتها هستن که همیشه به مردم خدمت میکنن.
تلگرام و امثال اینا فقط چرت و پرت و وقت تلف کن هستند.
والسلام.
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
(95-6-2، 05:15 عصر)HSG نوشته است: سلام
نمی خوام کسی رو ناامید کنم اما تا اون جایی که من متوجه شدم در اینستاگرام فقط چنین پیج هایی طرفدار داره:

1. پیج هنرمندان مشهور خصوصاً خانم هاش
  2. پیج مدل های تبلیغاتی بازم خصوصاً خانم هاش
  3. پیج دختر های بدون رعایت حجاب
  4. پیج پسر های SixPack دار یا بالاخره یه جورایی گولاخ
  5. پیج پسر های بابای پولدار دار که معمولاً تصاویر با ماشین های میلیاردی دارن
  6. پیج پسر های کلیپ خنده دار ساز مثل اون چند تایی که حتی اسمشون افتاده سر زبون ها
  7. پیج داب اسمش های مردم بازم خصوصاً خانم ها
  8. پیج کلیپ های خنده دار سطح نت (با یکم درصد +18 بودن که یه جورایی که کمیته فـیلـترینگ هم نمی تونه گیر بده)
  9. و در آخر اگر تمامی موارد بالا رو مجاز حساب کنیم پیج موارد غیراخلاقـی هم طرفدار های خاص خودش رو داره.
  10. و...
غیر این چند حالت تا حالا ندیدم کسی تو اینستاگرام به قول خودشون بتونه شاخ و معروف با Follower های خیلی زیاد بشه.

اره خیلی بجا و حرفهاتون درسته....فقط یه سوالی داشتم اونایی که عکس خودشون با ماشین یا هر چیز دیگه ای میزارن براشون پول و درامد بدست اشون میاد یا نه ؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان