انجمن وبلاگنویسان
رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://blogers.ir/forum)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: سوال و جواب (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ (/showthread.php?tid=6560)

صفحه‌ها: 1 2

رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - miraziz - ۹۱-۱۰-۲۰ ۱۲:۳۹ صبح

با سلام.
دوستان فرض کنید شما دو تا وبلاگ دارید که هر دو در همه ی موارد عین هم هستند.حتی در کوچکترین مسائل کاملا شبیه هم هستند.
اما هر کدوم از این وبلاگ ها در دو سرویس دهنده ی متفاوت باشد.برای مثال یکی در بلاگفا و یکی در ثامن بلاگ.
حالا می خواستم بدونم امکانش هست که دریک سرویس دهنده آمار بازدید بیشتر باشد.یعنی نوع سرویس دهنده بر آمار بازدید تاثیر دارد یا نه؟

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - ali-milani - ۹۱-۱۰-۲۰ ۱۲:۴۴ صبح

به نظر من امکانش هست

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - Pouriya Sadeghi - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۱:۰۲ صبح

ببینید دوست عزیز وبلاگ هایی که در بلاگفا هستند به نظر من در صورت فعالیت بازدیدشون بیشتر از سرویس های دیگه است.و همین طور طولانی یا کوتاه بودن ادرس سرویس وبلاگ دهنده خیلی مهمه و همچنین کوتاهی ادرسی که خودتون باید مشخص کنید چون به شخصه خودم خیلی کم به وبلاگ هایی که ادرس بلند دارند خیلی کم سر میزنم.البته شما درصورتی که فعالیتت زیاد باشه میتونی بازدید خیلی خوبی در هر سرویسی رو برای خودتون فراهم کنید.در ضمن سعی کنید اسمی رو برای برای وبلاگتون انتخاب کنید که راحت حفظ بشه که هر کاربر دفعات بیشتری به وبتون سر بزنه!. البته تبلیغ به شیوه ی صحیح هم خیلی کمک میکنه!Smile

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - y235 - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۱:۰۴ صبح

صد درصد امکانش هست.وبلاگای بلاگفا خیلی سریع و به سرعت بازدیدشون خیلی زیاد میشه و بعد هم پرشین بلاگی ها و میهن بلاگی ها و بعدش هم......سرویس های تازه وارد مثل ثامن بلاگ هم بازدیدشون فعلأ کم است.کلأ کاربر اگه دنبال بدست آوردن سریع بازدید بالا باشه باید بره یکی از اون سه تای اولی که عرض کردم.

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - mvg - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۱:۳۷ صبح

به نظرم ربطی به سرویس وبلاگدهی نداره.

ولی در کل:

1-بلاگفا معروف تره وکسی که بخاد یکی بین ثامن بلاگ و بلاگفا رو انتخاب کنه،بلاگفا رو انتخاب میکنه(البته بیشتر ادم ها)
2-اگه کسی دنبال مطلب خاصی باشه،دیگه نمیاد بگه که کدوم بلاگفا یا کدوم میهن بلاگ هست که!!

ولی به نظر من ربطی به سرویس وبلاگدهی نداره.

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - y235 - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۳:۴۲ صبح

خوب دوست عزیز گوگله که به کسی که دنبال اون مطلب خاصه وبلاگ معرفی میکند.طبق تجربه و نظر من هم گوگل مثلأ به وبلاگای بلاگفا بیشتر اهمیت میدهد تا ثامن بلاگ.البته بازم بگم امکان داره که وبلاگای مثلا ثامن بلاگ هم بازدیدشون زیاد بشه ولی به کار و زمان بیشتر نیاز دارد

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - miraziz - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۷:۵۶ عصر

دوستان ممنون از توجه و پاسخ هایتان.ولی من بلاگفا و ثامن بلاگ را فرض کردم.

در ضمن منظور من افراد ورودی از گوگل است.یعنی گوگل بین سرویس دهنده ها فرق می زاره ؟(در صورت که دو وبلاگ عین هم باشند) برخی از دوستان پیشکسوت اگر به طور علمی راهنمایی کنند خیلی عالی میشه

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - DV7 - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۸:۰۳ عصر

100% تاثیر داره.به چند دلیل
رتبه الکسای بلاگفا خیلی بیشتر از ثامن بلاگه
محبوبیت بلاگفا تو گوگل از ثامن بلاگ بالاتره
پیج رنک بلاگفا 6 و پیج رنک ثامن 3
در نتیجه:وبلاگهای بلاگفا زودتر در رتبه های گوگل قرار میگرن و وردودی گوگلشون زیاد میشه و بازدید هم که بیشتر از طریق وردودی گوگل بالا میره

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - sh.azad - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۸:۰۷ عصر

به نظر من امکانش هست هر کدوم بیشتر با موضوع وب و امکاناتی که بیشتر مطرح است نزدیگ تر باشه بهتره!!

RE: رابطه ی آمار بازدید و سرویس دهنده ی وبلاگ - miraziz - ۹۱-۱۰-۲۰ ۰۸:۳۱ عصر

دوستان به نظر شما هنگام جست و جو در گوگل ،گوگل به سرویس دهنده اهمیت می دهد.یا اینکه موضوع و محتوای مطلب در اولویت است؟
اگر گفته ی شما صحت داشته باشد هنگام جست و جوی یک مطلب یکسان در دو تا وبلاگ ابتدا اون وبلاگی رامی آورد که برای گوگل شناخته شده تراست